Jak si objednat drátěný plot

Jak vypadá drátěný plot, to už víte z předchozího článku. Řekli jsme si, jaké existují typy drátěných plotů a v čem se od sebe liší. Tím jsme vám napověděli, podle čeho můžete vybírat. Ať už jste si tedy zvolili kolem vašeho pozemku pletivo, nebo některý typ svařovaného plotu, bude třeba vědět, jak probíhá montáž oplocení a co potřebujeme od vás jako majitele.

Co potřebujeme vědět pro stavbu plotu

Rovnou vás uklidním, před montáží budeme potřebovat vědět pouze základní údaje o plotu. Zejména je pro nás důležitý typ plotu, který jste vybrali, abychom vzali s sebou ten správný. Velmi podstatné informace jsou pro nás výška a délka plotu. Od délky plotu se odvíjí počet sloupků, které budeme k montáži potřebovat, a samozřejmě s ní souvisí také doprava. Je velký rozdíl, zda chcete dvacet metrů plotu, nebo budete oplocovat pole, které má plochu hektar. Takovému množství plotu musíme přizpůsobit i výběr vozidla. Také si podle délky oplocení uděláme pro vaši zakázku dostatek času. Poslední podstatnou informací, než začneme s realizací, je místo, kde budeme plot stavět. Opět je to především z důvodu správného nacenění dopravy a lepšího odhadu časového harmonogramu.

Máte kolem domu členitý terén? Budeme plot stavět do svahu? Je k pozemku špatný přístup? Máte-li na místě stavby plotu nějaká omezení či specifika, dejte nám o nich předem vědět. Nebojte se, všechno jde, ale jde to mnohem lépe a rychleji, pokud předem víme, do čeho jdeme.

Jak tedy postupovat, když od nás chcete plot

Je to velmi jednoduché, zabere vám to jen pár okamžiků. Veškeré potřebné informace nám vyplňte do formuláře, který na vás vyběhne, když budete u nás chtít poptat montáž plotu. Jednoduše vyplňte všechny kolonky a odešlete. My se vám obratem ozveme zpět s naší individuální nabídkou přímo pro vaši situaci. Jakmile nabídku odsouhlasíte, pustíme se do práce a váš nový plot bude stát raz dva. Samozřejmě nás můžete kontaktovat také telefonicky. e-mailem, nebo nás navštívit v naší vzorkové prodejně, kterou najdete v obci Tupadly u Čáslavi. Těšíme se na vaši poptávku.